Flaki wołowe skondensowane

Flaki wołowe skondensowane

Sposób przygotowania: zawartość opakowania wrzucić do 1 litra wrzącej wody. Gotować 5 minut. Po tym uzyskujemy 1,4 litra gotowej zupy do spożycia.
Skład: przedżołądki wołowe nie mniej niż 70%, warzywa (marchew, por, seler – alergen, pasternak), bulion wołowy (sól kuchenna, wzmacniacz smaku E621, koncentraty aromatów o smaku wołowym), żelatyna wieprzowa, przyprawy.
Sposób przechowywania: w temp. 0 do 6
Termin przydatności: 60 dni
Opakowanie: worek zamykany próżniowo

Flaki wołowe na rosole

Flaki wołowe przyrządzane są na wiele sposobów. Sprawdzonym i lubianym przepisem są flaki wołowe na rosole. To tradycyjny sposób przygotowywania flaków, charakteryzujący się delikatnym smakiem. Istotną rolę w przyrządzaniu flaków wołowych na rosole jest odpowiedni dobór warzyw oraz kompozycji przypraw, które nadają zupie odpowiedniego aromatu.

Flaki wołowe należą do grona kulinarnych rarytasów. Wiele osób przekonuje się do nich dopiero po pierwszym spróbowaniu, wcześniej mają do nich dystans ze względu na niefortunna nazwę. Każdy, kto posmakuje naszych flaków wołowych na rosole, z pewnością stanie się miłośnikiem tej potrawy. Flaki pałuckie to najwyższej jakości wyrób, będący kwintesencją smaku staropolskiej kuchni. Polecamy również inne nasze produkty, w szczególności flaki wieprzowe oraz flaki cielęce. W naszej ofercie dostępne są również surowe przedżołądki oraz gotowe flaki w rosole oraz pomidorach.