Flaki surowe, gotowane, wołowe oraz wieprzowe

Produkcja flaków surowych wołowych

Oferta

Firma „Pałuki” jest renomowanym producentem flaków oraz wyrobów garmażeryjnych. Posiadamy w swojej ofercie m.in.:

Flaki pałuckie to kompozycja flaków wołowych, starannie dobranych warzyw oraz przypraw. W naszej ofercie znajdują się flaki wołowe, wieprzowe oraz cielęce dostępne pod różną postacią. Przygotowywane są one z przedżołądków i żołądków wołowych oraz żołądków wieprzowych. Proponujemy flaki wołowe w rosole, staropolsku (z doborem odpowiednio skomponowanych przypraw), w pomidorach oraz w kompozycji warzywnej.

Flaki „Pałuki” dostępne są w wersji surowej, jak i gotowanej. Flaki surowe można przyrządzić według własnego upodobania oraz gustu. Nowoczesne metody pakowania produktów spożywczych zapewniają trwałość flaków surowych i gotowanych oraz ich świeżość przez długi czas. Korzystając z wyrobów firmy „Pałuki”, mają Państwo pewność, że są to wyroby najwyższej jakości.

Produkcja

Naszym nadrzędnym celem, który przyświeca nam w każdym działaniu, jest zadowolenie klienta. Oferując wyroby zdrowe, bez konserwantów oraz barwników, skomponowane jedynie z naturalnych, starannie dobranych surowców, mamy pewność, że zapewniamy naszych klientom to, co najlepsze.

Nasz zakład położony jest w okolicy ekologicznie czystej, z dala od miasta oraz przedsiębiorstw skażających środowisko zanieczyszczeniami. Dogodna lokalizacja sprzyja produkcji przyjaznych dla zdrowia i bezpiecznych wyrobów garmażeryjnych. Surowce dostarczane do naszej produkcji pozyskiwane są jedynie od sprawdzonych dostawców, którzy w pełni spełniają normy i zasady higieny. To właśnie dlatego, nasze produkty wyróżniają się niepowtarzalnym smakiem oraz wyjątkowym aromatem.

W trosce o naszego klienta, w pracy stawiamy na ciągły rozwój. Nieustannie wprowadzamy do produkcji nowe technologie oraz stale sprawujemy nad nimi nadzór. Poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, kontrolujemy procesy produkcji oraz podnosimy kompetencje naszych pracowników. W produkcji staramy się łączyć nowoczesną technologię oraz tradycyjne receptury doskonałego przyrządzania flaków surowych i gotowanych. Staropolska kuchnia oraz europejskie standardy technologiczne, są gwarancją najwyższej jakości.

wnętrze firmy produkującej flaki wołowe        wyrabianie flaków surowych