Zupa gulaszowa

Zupa gulaszowa

Sposób przygotowania: zawartość opakowania spożyć po zagotowaniu
Skład: mięso wieprzowe, warzywa, przyprawy, bulion wołowy,
Sposób przechowywania: od 0 do +6
Termin przydatności: 46 dni
Opakowanie: osłonka poliamidowa

Nie masz pomysłu na smaczny i pożywny posiłek z dużą ilością mięsa? Zupa gulaszowa będzie idealnym rozwiązaniem bez względu na okazję, z której ją podajemy. Jest to zupa gotowana na bazie najwyższej jakości mięsa wieprzowego gotowanego w bulionie wołowym z warzywami i mieszanka przyprawowa. Zupę gulaszową podaje się w praktycznie całej Europie Wschodniej, a szczególnie popularna jest na terenie Węgrzech i Rumunii. W Polsce zupa ta jest ceniona za swoje wartości odżywcze i wyjątkowy smak. Dzięki możliwości długiego przechowywania zupy może być ona podawana nawet wiele dni po przyrządzeniu, co sprawia, że jest idealnym daniem dla osób lubiących robić zapasy.

Czym jest zupa gulaszowa i jak się ją przyrządza?
Zupa gulaszowa to popularna potrawa przygotowywana z mięsa, warzyw i bulionu. Główną jej cechą jest duża zawartość mięsa, które sprawia, że nawet mała porcja może być sycąca i pożywna. Od klasycznego gulaszu różni się ona konsystencją, która jest zdecydowanie mniej gęsta i sposobem podania. Tradycyjny gulasz podaje się z ziemniakami bądź kaszą, a zupę gulaszową podaje się bez dodatków w głębokich talerzach. Aby uzyskać odpowiednie walory smakowe, zupa jest gotowana na bazie wysokiej jakości mięsa wieprzowego, do którego dodaje się świeże warzywa. W zachowaniu smaku pomagają również przyprawy, które nadają zupie delikatnie ostry smak.

Dlaczego warto jeść zupę gulaszową?
Unikatowy smak i duże kawałki mięsa to tylko niektóre z zalet tego posiłku. Zupa gulaszowa może być przechowywana nawet kilkanaście dni, a mimo wszystko zachowa swoje właściwości smakowe. Dodatkowo dzięki swojej pikantności zupa rozgrzewa cały organizm, co jest szczególnie ważne w zimniejsze dni. Duża ilość warzyw zapewnia dawkę witamin i składników odżywczych koniecznych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Spróbuj naszej zupy gulaszowej i przekonaj się, dlaczego posiada tak wielu fanów w całej Polsce.