Producent wyrobów garmażeryjnych

Jesteśmy producentem wyrobów garmażeryjnych, który od 1994 roku nieprzerwanie tworzy wysokiej jakości produkty na podstawie sprawdzonych przepisów. Nasz zakład zajmuje się przygotowywaniem różnego rodzaju zup oraz flaczków do błyskawicznego przygotowania. Zdajemy sobie sprawę, iż nie każdy ma obecnie czas, aby samodzielnie gotować domowe obiady. Dlatego właśnie tworzymy jedzenie, które stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy pragną poczuć tradycyjne, domowe smaki potraw znanych z dzieciństwa.

Nasze wyroby garmażeryjne to gwarancja najwyższej jakości, znakomitego smaku i prawdziwych składników. Nie stosujemy żadnych konserwantów i szkodliwych barwników. Dbamy o wyśmienity smak i atrakcyjny aromat naszych wyrobów garmażeryjnych. Wszystkie produkty przygotowujemy ze sprawdzonych składników od wyselekcjonowanych dostawców i producentów. Trzymamy się tradycyjnych receptur, które gwarantują niepowtarzalne doznania smakowe u naszych klientów. Jesteśmy producentem wyrobów garmażeryjnych, który doskonale zdaje sobie sprawę, iż zdrowie klientów jest najważniejszym dobrem. Tworzymy produkty, które będą smakować każdemu, niezależnie od wieku, a jednocześnie będą stanowić zdrowy składnik naszego codziennego menu.

Dbamy o 100% zadowolenie naszych klientów, dlatego wdrożyliśmy zaawansowany system kontroli i przestrzegamy wszelkich wymaganych norm systemu kontroli podczas procesu produkcji. Jako producent wyrobów garmażeryjnych dbamy o najwyższy standard każdego etapu tworzenia naszych produktów i zachowanie właściwej higieny. Nasze wyroby garmażeryjne np. fasolka po bretońsku czy zupa gulaszowa są za każdym razem przygotowywane według ściśle określonego planu. Nie dopuszczamy żadnych niedociągnięć i doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważne jest całkowite trzymanie się przepisów.

Pałuckie flaki, fasolka po bretońsku i żurek to przykłady naszych zdrowych, pełnych zdrowych składników wyrobów garmażeryjnych. Również produkowane przez naszą firmę zupa gulaszowa i pyszna grochówka pałucka z mięsem są całkowicie pozbawione chemii i szkodliwych substancji. Wyroby garmażeryjne z firmy Pałuki to gwarancja doskonałego smaku i bezpiecznych, pełnych zdrowia składów!